Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Koniec roku to czas podsumowań, ale w naszym wypadku także pożegnań (i powitań o czym następnym razem). Po ponad 30 latach pracy żegnaliśmy Wiesię i Marka Garbaczy. Byli z nami od początku istnienia ośrodka. Wiesia jeszcze w latach osiemdziesiątych współpracowała z Piotrem Barczakiem w tzw. “Starych Radzimowicach”. Oboje wnosili do naszej pracy doświadczenie, wiedzę, spokój i dojrzałość.

21 grudnia spotkaliśmy się, aby pożegnać i uhonorować Marka i Wiesię, a także Ewelinę Sikorę, która zmienia miejsce pracy. Nasze spotkanie było okazją do wesołych i często wzruszających wspomnień długich lat naszej współpracy. Przy tej okazji wspominaliśmy też tych, którzy odeszli – Piotra i Sławka, założycieli Ośrodka.

Ale to było spotkanie również dobrej zabawy i radości.

 

Mieliśmy mnóstwo przyjemności ze wspólnego biesiadowania i emocjonujących gier planszowych, a nasze dzieci z zabaw pod okiem animatorów.

Bardzo przyjemnie było razem spędzić ten czas ( :

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x