Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja: terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  (poniedziałek, środa, piątek)
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek – piątek w godz. 9-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:
  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Ośrodek zaangażowany jest w udzielanie nieodpłatnego wsparcia wszystkim osobom, które trzeźwieją z uzależnienia oraz ich rodzinom. Prowadzimy wolontaryjnie trzy programy wsparcia.

Zlot absolwentów

Każdego miesiąca zapraszamy wszystkich absolwentów Ośrodka na spotkanie prowadzone przez terapeutę Ośrodka. Każde z takich spotkań daje możliwość poznania nowych osób, uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez terapeutę, wzmocnienia motywacji do trzeźwienia.

Zloty odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca i trwają od godz. 10.00 do 13.00

Szukaj informacji o nadchodzącym zlocie na naszej stronie FB i w aktualnościach

Spotkanie Rocznicowe

Każdego roku latem świętujemy! Zapraszamy wszystkich absolwentów i ich rodziny na nasz ogród, aby posłuchać dobrej muzyki, porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zjeść pyszne ciasta, wspólnie grilować, a przede wszystkim świętować kolejny rok trzeźwości.

Szukaj informacji o nadchodzącej rocznicy na naszej stronie FB i w aktualnościach

Aktywne Trzeźwienie

Aktywne Trzeźwienie to program terapeutyczny adresowany do absolwentów OTUiW Radzimowice w Szklarskiej Porębie. Uzależnienie powoduje, że życie koncentruje sie głównie wokół nałogu. To sprawia, że człowiek coraz bardziej izoluje się od innych, zwłaszcza ludzi zdrowych. Pogłębia się jego samotność. Aktywne trzeźwienie ma za zadanie wspierać trzeźwość poprzez aktywne angażowanie się w zdrowienie i koncentrację życia wokół tego, co zdrowe.

Założeniem programu jest kontakt z osobami trzeźwiejącymi. Głównym celem jest uczenie się zastępowania relacji z substancją – relacją z prawdziwym człowiem.

Główne założenia programu:

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów Ośrodka Radzimowice do udziału w naszym programie, a także do jego współtworzenia. Spotkania będą odbywać się w weekendy raz na kwartał.

Zapisy oraz wszelkie informacje dotyczące każdego spotkania przyjmowane są pod numerem tel.: 732-774-807 (Anna Olszak)

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Nasze projekty

Seksoholizm Męska droga

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;