Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja!
  Terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek, środa, piątek w godz. 10-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:

  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Ośrodek zaangażowany jest w udzielanie nieodpłatnego wsparcia wszystkim osobom, które trzeźwieją z uzależnienia oraz ich rodzinom. Prowadzimy wolontaryjnie trzy programy wsparcia.

Zlot absolwentów

Każdego miesiąca zapraszamy wszystkich absolwentów Ośrodka na spotkanie prowadzone przez terapeutę Ośrodka. Każde z takich spotkań daje możliwość poznania nowych osób, uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez terapeutę, wzmocnienia motywacji do trzeźwienia.

Zloty odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca i trwają od godz. 10.00 do 13.00

Szukaj informacji o nadchodzącym zlocie na naszej stronie FB i w aktualnościach

Zlot absolwentów

Serdecznie zapraszamy na zlot absolwentów 18 kwietnia. Zlot odbędzie się online. Wszystkich chętnych prosimy o wysyłanie adresów emailowych na szkolenia@radzimowice.pl, abyśmy mogli wysłać zaproszenie na spotkanie online.

Opublikowany przez Ośrodek Terapii w Szklarskiej Porębie "Radzimowice" Sobota, 21 marca 2020

Spotkanie Rocznicowe

Każdego roku latem świętujemy! Zapraszamy wszystkich absolwentów i ich rodziny na nasz ogród, aby posłuchać dobrej muzyki, porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zjeść pyszne ciasta, wspólnie grilować, a przede wszystkim świętować kolejny rok trzeźwości.

Szukaj informacji o nadchodzącej rocznicy na naszej stronie FB i w aktualnościach

Projekt Aktywne Trzeźwienie

Długoterminowy, nieodpłatny projekt rozwojowy dla osób uzależnionych, którzy ukończyli terapię stacjonarną w naszej placówce. Ośrodek przez kilka lat patronował temu projektowi

 

Akcje specjalne

Organizacja akcji społecznej #nakwarantannieniepije Kampania prowadzona w mediach społecznościowych i prasie, angażująca różne instytucje pomocowe, mająca na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem nadużywania alkoholu, narkotyków oraz przemocy podczas epidemii.

Bezpłatna infolinia w okresie epidemii. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 13.00 można dzwonić po numer 507-100-838, aby porozmawiać z terapeutą. Terapeuta udziela bezpłatnego wsparcia dla osób uzależnionych i ich rodzin w ramach prowadzonej przez nas akcji #nakwarantannieniepije

Bezpłatne webinary dla osób oczekujących na leczenie, prowadzone przez naszych terapeutów.

 

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;