Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja!
  Terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek, środa, piątek w godz. 10-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:

  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Współpracujemy z szerokim gronem specjalistów – psychologów, psychiatrów, seksuologów, psychoterapeutów i lekarzy, a także z Ośrodkami Pomocy Społecznej, Poradniami Uzależnień, Szpitalami Psychiatrycznymi.

Naszym celem jest uzupełnienie opieki, którą otrzymują ludzie u wyżej wymienionych specjalistów, a nie zastąpienie jej.

Oferujemy pomoc i współpracę w obszarze diagnozy oraz terapii osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i od zachowań. Nasz zespół jest szeroko wykwalifikowany, a program intensywny.

Możemy wspomóc twojego klienta, jeśli ma trudności z utrzymywaniem abstynencji. Mamy świadomość tego, że praca z osobą, która jest uzależniona i której stany emocjonalne są poddawane ciągłej stymulacji chemicznej bądź poprzez zachowanie, często jest nieefektywna. Oferujemy również wsparcie po terapii w postaci programów after-care, a także wsparcie dla rodzin i partnerów osób uzależnionych.

Respektujemy i szanujemy relację terapeutyczną i sojusz terapeutyczny, w którym są nasi klienci. Zawsze motywujemy ich do kontynuowania terapii, którą rozpoczęli.
Jeśli chcesz się skonsultować w sprawie swojego klienta lub skierować go do nas na leczenie i masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;