Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja!
  Terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek, środa, piątek w godz. 10-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:

  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Współpracujemy z szerokim gronem specjalistów – psychologów, psychiatrów, seksuologów, psychoterapeutów i lekarzy, a także z Ośrodkami Pomocy Społecznej, Poradniami Uzależnień, Szpitalami Psychiatrycznymi.

Naszym celem jest uzupełnienie opieki, którą otrzymują ludzie u wyżej wymienionych specjalistów, a nie zastąpienie jej.

Oferujemy pomoc i współpracę w obszarze diagnozy oraz terapii osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych i od zachowań. Nasz zespół jest szeroko wykwalifikowany, a program intensywny.

Możemy wspomóc twojego klienta, jeśli ma trudności z utrzymywaniem abstynencji. Mamy świadomość tego, że praca z osobą, która jest uzależniona i której stany emocjonalne są poddawane ciągłej stymulacji chemicznej bądź poprzez zachowanie, często jest nieefektywna. Oferujemy również wsparcie po terapii w postaci programów after-care, a także wsparcie dla rodzin i partnerów osób uzależnionych.

Respektujemy i szanujemy relację terapeutyczną i sojusz terapeutyczny, w którym są nasi klienci. Zawsze motywujemy ich do kontynuowania terapii, którą rozpoczęli.
Jeśli chcesz się skonsultować w sprawie swojego klienta lub skierować go do nas na leczenie i masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj od nas informacje o najnowszych, bezpłatnych artykułach, szkoleniach, spotkaniach absolwentów, które pomogą Ci zdrowieć.
My też nie lubimy checkboxów. Ale chcemy aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Nie martw się ,nie będziemy Ci wysyłać spamu, ale tylko ważne informacje wspierające Twoje trzeźwienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: OTUiW "Radzimowice" Spółka z o.o., 59-500 Złotoryja ul.Garbarska 6/4; ("Administrator") w celach związanych z obsługą wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera.

Wysyłaj mi swój biuletyn (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).