Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

8 kwietnia 2019 zespół Ośrodka Terapii Uzależnień „Radzimowice” odbył wewnętrzne szkolenie dotyczące psychoterapii uzależnienia od seksu. To kolejne spotkanie, która ma za zadanie pogłębienie naszej wiedzy na temat praktycznych aspektów pracy z osobami uzależnionymi od seksu oraz podniesienie kompetencji zespołu w tym zakresie.
Tym razem poruszaliśmy takie zagadnienia jak źródła uzależnienia od seksu (jak ustalenie ich może pomóc identyfikować swoje wyzwalacze i przygotować się w tym obszarze), kiedy korzyści w terapii może przynieść celibat, jak jeszcze skuteczniej można pomóc naszym pacjentom w rozpoznawaniu objawów głodu.
Niezwykle cennym narzędziem stosowanym przez Paulle Hall (która szkoliła nasz zespół w 2014 roku) jest narzędzie do monitorowania postępów w leczeniu przez osoby uzależnione od seksu oraz do codziennych afirmacji, którego się uczyliśmy.
Bardzo wartościową częścią naszego szkolenia było omówienie praktycznych narzędzi, które mogą pomóc w radzeniu sobie z głodem takich jak m.in. key card, list do siebie, zasada 20 minut…
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x