Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Nuda i monotonia są silnymi wyzwalaczami w każdym uzależnieniu. Nauka nowych rzeczy, poszukiwanie nowych pasji, rozwijanie hobby są siła wspierającą w trzeźwieniu. Skutecznej jest tego doświadczyć, niż tylko przeczytać lub usłyszeć od terapeuty. Dlatego zależy nam, aby podczas pobytu w ośrodku nasi pacjenci mogli DOŚWIADCZAĆ różnych form aktywności, obserwować od razu, jakie ma to na nich działanie i wybrać dla siebie te, które najbardziej im odpowiadają.
W związku z tym wczoraj zabraliśmy pacjentów w podróż do świata owadów. Towarzyszyła nam w tym, jedna z najlepszych w Polsce specjalistek w badaniach nad trzmielami – Pani Dr Aneta Sikora. W tym celu odwiedziliśmy Centrum Ekologiczne Karkonoskiego Parku Narodowego. To był fascynujący wykład i warsztat. Wzbudził wiele emocji takich jak ekscytacja, zaciekanie , zadziwienie!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x