Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Transkulturowa psychoterapia pozytywna jest podejściem stworzonym i rozwijanym przez Nossrata Peseschkiana, irańskiego lekarza psychiatrę ,który wyemigrował do Niemiec Zachodnich, gdzie rozwijał swoją koncepcję. Jest to podejście humanistyczno – psychodynamiczne. Zakłada ono że prawdziwą naturę człowieka opisują nie tylko jego choroby, problemy, ograniczenia, ale również jego zasoby , zdolności, talenty, umiejętności. Stara się ona widzieć człowieka holistycznie ,uwzględniając również odmienności kulturowe ,rasowe, religijne, etniczne, narodowościowe. W minioną sobotę 25 marca 2023 zespół terapeutyczny Ośrodka Terapii Uzależnień „Radzimowice” przeszedł szkolenie w ramach tego podejścia. Zastanawialiśmy się jak w praktyczny sposób możemy wykorzystać tą koncepcję i jej narzędzia do skuteczniejszej pomocy osobom uzależnionym. Szkolenie poprowadziła Patrycja Badecka, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, master trener i superwizor psychoterapii pozytywnej (WAPP, Wiesbaden, Niemcy) , Wykładowca Wrocławskiego Centrum Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
10 miesięcy temu

Super! Na co dzień używam w swojej pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi psychoterapii pozytywnej – daje dobre rezultaty! Pani Patrycja Badecka to mistrzostwo świata! Pozdrawiam cały Zespół Terapeutyczny!

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

1
0
Would love your thoughts, please comment.x