Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja: terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  (poniedziałek, środa, piątek)
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek – piątek w godz. 9-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:
  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Trzeciego września, jak co czwartek, wybraliśmy się na wycieczkę,  aby wzmocnić się  duchowo i energetycznie. Tym razem wybór padł na Świeradów Zdrój. Odwiedziliśmy tam Centrrum Edukacji Ekologicznej NATURA 2000 “Izerska Łąka”, w którym obejrzeliśmy dokument multimedialny “Nasz Układ Sloneczny” oraz dowiedzieliśmy się o idei parku ciemnego nieba w Górach Izerskich. Następnie udaliśmy się do Miejskiego Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy “Stacja Kultury”, które mieści się w pięknie wyremontowanym gmachu dawnego dworca PKP w Świeradowie  Zdroju. Tam obejrzeliśmy imponujących rozmiarów makietę Kolei Izerskiej oraz “zaparkowana” przy dworcu zabytkową lokomotywe.
W drodze powrotnej, korzystając z pięknej pogody i doskonałej widoczności, zatrzymaliśmy się przy Zakręcie Śmierci, aby z tarasu widokowego podziwiać panoramę Karkonoszy.
Cała nasza wyprawa odbyła się przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a obiekty, które odwiedziliśmy, były dla nas dostępne na wyłączność.

Zobacz całą galeria zdjęć z wycieczki

Piotr

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Nasze projekty

Seksoholizm Męska droga

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj od nas najnowsze informacje o szkoleniach i nowościach w Ośrodku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: OTUiW "Radzimowice" Spółka z o.o., 59-500 Złotoryja ul.Garbarska 6/4; ("Administrator") w celach związanych z obsługą wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera.

Wysyłaj mi swój biuletyn (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).