Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Trzeciego września, jak co czwartek, wybraliśmy się na wycieczkę,  aby wzmocnić się  duchowo i energetycznie. Tym razem wybór padł na Świeradów Zdrój. Odwiedziliśmy tam Centrrum Edukacji Ekologicznej NATURA 2000 “Izerska Łąka”, w którym obejrzeliśmy dokument multimedialny “Nasz Układ Sloneczny” oraz dowiedzieliśmy się o idei parku ciemnego nieba w Górach Izerskich. Następnie udaliśmy się do Miejskiego Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy “Stacja Kultury”, które mieści się w pięknie wyremontowanym gmachu dawnego dworca PKP w Świeradowie  Zdroju. Tam obejrzeliśmy imponujących rozmiarów makietę Kolei Izerskiej oraz “zaparkowana” przy dworcu zabytkową lokomotywe.
W drodze powrotnej, korzystając z pięknej pogody i doskonałej widoczności, zatrzymaliśmy się przy Zakręcie Śmierci, aby z tarasu widokowego podziwiać panoramę Karkonoszy.
Cała nasza wyprawa odbyła się przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a obiekty, które odwiedziliśmy, były dla nas dostępne na wyłączność.

Zobacz całą galeria zdjęć z wycieczki

Piotr

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x