Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja!
  Terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek, środa, piątek w godz. 10-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:

  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Z przyjemnością informujemy, że ruszamy z programem mentoringowym dla naszego Ośrodka. Paula Hall zgodziła się pełnić funkcję konsultanta naszego Ośrodka w zakresie programu terapii osób uzależnionych od zachowań seksualnych. Przed nami pierwsze spotkanie w piątek 7 maja.
Paula jest psychoterapeutką z niemal 30 letnim doświadczeniem, specjalizującą się w psychoterapii osób uzależnionych od seksu i pornografii. Jest autorką książek, współzałożycielem ATSAC, autorką własnego modelu pracy z osobami uzależnionymi od zachowań seksualnych. W 2013 roku mieliśmy przyjemność gościć Paulę u nas na czterodniowym szkoleniu. Kilka lat później Natalia pojechała do Pauli na pełne, zakończone certyfikatem ATSAC szkolenie z seksoholizmu.
Jesteśmy podekscytowani i cieszymy się na kolejną możliwość rozwoju dla nas. Jesteśmy przekonani, że pomoże nam to jeszcze lepiej pomagać ludziom cierpiącym z powodu niechcianych zachowań seksualnych.
Paulla Hall konsultantem "Radzimowic" !
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Nasze projekty

Seksoholizm

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj od nas informacje o najnowszych, bezpłatnych artykułach, szkoleniach, spotkaniach absolwentów, które pomogą Ci zdrowieć.
My też nie lubimy checkboxów. Ale chcemy aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Nie martw się ,nie będziemy Ci wysyłać spamu, ale tylko ważne informacje wspierające Twoje trzeźwienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: OTUiW "Radzimowice" Spółka z o.o., 59-500 Złotoryja ul.Garbarska 6/4; ("Administrator") w celach związanych z obsługą wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera.

Wysyłaj mi swój biuletyn (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).