Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Z przyjemnością informujemy, że ruszamy z programem mentoringowym dla naszego Ośrodka. Paula Hall zgodziła się pełnić funkcję konsultanta naszego Ośrodka w zakresie programu terapii osób uzależnionych od zachowań seksualnych. Przed nami pierwsze spotkanie w piątek 7 maja.
Paula jest psychoterapeutką z niemal 30 letnim doświadczeniem, specjalizującą się w psychoterapii osób uzależnionych od seksu i pornografii. Jest autorką książek, współzałożycielem ATSAC, autorką własnego modelu pracy z osobami uzależnionymi od zachowań seksualnych. W 2013 roku mieliśmy przyjemność gościć Paulę u nas na czterodniowym szkoleniu. Kilka lat później Natalia pojechała do Pauli na pełne, zakończone certyfikatem ATSAC szkolenie z seksoholizmu.
Jesteśmy podekscytowani i cieszymy się na kolejną możliwość rozwoju dla nas. Jesteśmy przekonani, że pomoże nam to jeszcze lepiej pomagać ludziom cierpiącym z powodu niechcianych zachowań seksualnych.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x