Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Monika Wójtowicz – pedagog, profilaktyk i psychoterapeuta Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnień w Polskim Towarzystwie Zapobiegania Narkomanii. Ukończone specjalistyczne szkolenie dot. Uzależnień Behawioralnych, studia doktoranckie na Wydziale Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego, otwarty przewód doktorski, liczne kursy i szkolenia dot. tematyki uzależnień oraz przeciwdziałania przemocy – min. szkolenie uprawniające do prowadzenia programu korekcyjno-edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie wg Modelu Duluth oraz z zakresu pomocy osobom doświadczającym przemocy – w tym praca z dzieckiem krzywdzonym i molestowanym seksualnie. Od 2000 roku zatrudniona w Dziale Profilaktyki Uzależnień i Interwencji Kryzysowej MOPS. Realizatorka autorskiego programu dla rodziców „Niełatwo być rodzicem” oraz rekomendowanego programu wczesnej interwencji dla młodzieży eksperymentującej z substancjami psychoaktywnymi „Fred goes Net” Uczestniczka wielu Konferencji oraz Projektów Międzynarodowych.

Zakochana w życiu, swojej rodzinie i przyjaciołach. Akceptująca człowieka z jego historią, doświadczeniem i własną wizją na przyszłość. Ulubiona myśl która towarzyszy mi każdego dnia to – Każdy w życiu ma inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;