Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagogiem oraz psychoterapeutą w trakcie uzyskania certyfikatu. Od ok. 25 lat szkolę się w obszarze pomocy psychologicznej oraz pracuję z osobami znajdującymi się w kryzysie, uzależnionymi i ich rodzinami. W 2002 r. odbyłem studia na Uniwersytecie Wrocławskim, uzyskując tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej. Wcześniej ukończyłem Studium Readaptacji Społecznej w Warszawie ( 1996 r. ) oraz Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie ( 1997 r. ). W latach 2004 r. – 2006 r. odbyłem Studia Podyplomowe z zakresu terapii uzależnień na Dolnośląskiej Szkole Wyższej Edukacji we Wrocławiu ( certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień – nr SP/0094/2006 ). Od 2008 r. do 2012 r. szkoliłem się na kursie psychoterapii psychodynamicznej organizowanym przez Oddział Nerwic Katedry Psychiatry Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2014 r. ukończyłem w Poznaniu – Szkołę dla terapeutów, obejmującą szkolenie we wszystkich, liczących się nurtach psychoterapii. Ponadto brałem udział w wielu szkoleniach z obszaru terapii uzależnień behawioralnych (hazard, seksoholizm, uzależnienie od komputera) oraz dialogu motywującego. Jestem realizatorem programu Candis dla użytkowników marihuany oraz Fred goes Net dla zagrożonej młodzieży.

Ciekawość ludzi i świata daje mi energię do pracy w obszarze pomagania i autentycznego spotkania z drugim człowiekiem. Bardzo doceniam też możliwość towarzyszenia drugiej osobie w „wychodzeniu z jej problemów” oraz w rozwoju osobistym.
Prywatnie jestem w związku małżeńskim i ojcem 3 dorosłych dzieci. Lubię przyrodę i zwierzęta. Mam psa i 2 koty.

W czasie wolnym staram się aktywnie spędzać czas: bieganie, rower, narty. Lubię podróże ( głównie rowerowe z sakwami) oraz góry. Pasjonuje mnie poznawanie innych ludzi i kultur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;