Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Od początku działalności naszego Ośrodka wkładamy dużo wysiłku w to, aby terapie prowadzili naprawdę świetni specjaliści, a także wyjątkowi ludzie. Jest to jeden z czynników, który ma wpływ na skuteczność terapii w „Radzimowicach”.

 

Przez ponad 30 lat istnienia Ośrodka pracowało w tutaj wielu świetnych terapeutów. Zdecydowana większość z nich wiązała się z Ośrodkiem na wiele lat. Każdy z nich wniósł coś ważnego i wyjątkowego w naszą filozofię pomagania.

Życie przynosi ciągłe zmiany. Dotyczy to również naszego zespołu. To, co pozostaje niezmienne to świetny program, ciągłe doskonalenie naszej oferty i wyjątkowa atmosfera tego miejsca, a także fakt, iż nasi pacjenci mają możliwość współpracować w Ośrodku zawsze z wyjątkową kadrą – kochających, mądrych i rozwijających się psychoterapeutów.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x