Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja!
  Terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek, środa, piątek w godz. 10-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:

  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Osoby uzależnione są wyjątkowo wrażliwe na stres. Nawet jeśli utrzymują abstynencję, wiele sytuacji może wywoływać napięcie i lęk i może mieć on wyższy poziom niż u osób nieuzależnionych i utrzymywać się dłużej. Ćwiczenia Uważności (Mindfulness)  są niezwykle skuteczne. Najważniejsze aby robić je regularnie. Badania naukowe dowodzą ,że może to spowodować poprawę funkcjownowania, także osób uzależnionych, poprawiając ich tolerancję na stres i napięcie. Spokojny oddech, skupienie na tu i teraz pomaga wyciszyć układ nerwowy i wrócić do równowagi.
W swojej praktyce stosuję i zachęcam pacjentów do stosowania tych technik. Poniżej nagranie jednego z takich ćwiczeń.
Usiądź wygodnie, weź wdech i zapuść korzenie…

Napiszcie proszę o Waszych odczuciach po …

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj od nas informacje o najnowszych, bezpłatnych artykułach, szkoleniach, spotkaniach absolwentów, które pomogą Ci zdrowieć.
My też nie lubimy checkboxów. Ale chcemy aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Nie martw się ,nie będziemy Ci wysyłać spamu, ale tylko ważne informacje wspierające Twoje trzeźwienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: OTUiW "Radzimowice" Spółka z o.o., 59-500 Złotoryja ul.Garbarska 6/4; ("Administrator") w celach związanych z obsługą wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera.

Wysyłaj mi swój biuletyn (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).