Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja!
  Terapia płatna i refundowana przez NFZ

  tel. +48 75 7174722

  poniedziałek-sobota

Jeśli leczyłeś się w Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnień “Radzimowice” i chciałbyś utrzymywać kontakt z innymi pacjentami proponujemy być został członkiem Internetowej Grupy Przyjaciół “Radzimowic”.

W tym celu wystarczy wysłać e-mail ze zgłoszeniem na poniższy adres (podając imię i nazwisko, okres pobytu oraz terapeutę prowadzącego):

szkolenia@radzimowice.pl


Istnieją dwie możliwości korzystania z grupy internetowej:

 1. Możesz otrzymywać wiadomości od grupy na podany przez Ciebie adres email . Możesz też posługując się swoim adresem email pisać do innych członków grupy.
 2. Możesz logować się bezpośrednio do grupy dyskusyjnej , co daje dodatkowe możliwości , możesz przeglądać archiwalne posty , zamieszczać zdjęcia , proponować tematy do dyskusji. Aby skorzystać z tej możliwości musisz zarejestrować się w wyszukiwarce Google a następnie logować się bezpośrednio do grupy klikając na link bezpośredniego logowania.

Regulamin grupy

Członkowie grupy internetowej Przyjaciół “Radzimowic” zobowiązują się do przestrzegania regulaminu grupy :

 1. Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia „Radzimowice” w Szklarskiej Porębie nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi uczestników forum opublikowane na stronach grupy. Administrator zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 2. Członkowie grupy zobowiązują się do zachowania w bezwzględnej tajemnicy spraw poruszanych na forum.
 3. Wypowiedzi kierowane do innych mają cechy informacji zwrotnej.
 4. Zabrania się umieszczania i kopiowania  materiałów pozyskanych niezgodnie z prawem.
 5. Członkowie grupy zobowiązują się ,w swoich wypowiedziach na forum, do zachowania względem siebie szacunku, nie okazywania słownej agresji, nie wykazywania  jakichkolwiek form przemocy i przymusu oraz moralizowania.
 6. Uczestnik grupy zgadza się na otrzymywanie na podany przez siebie adres e-mail wiadomości napisanych przez innych członków grupy. (jeśli wybrał taka formę uczestnictwa).

Dołącz do NasNasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;