Szukaj Zadzwoń
  • Zadzwoń

    Rejestracja!
    Terapia płatna i refundowana przez NFZ

    tel. +48 75 7174722

    poniedziałek-sobota

Dlaczego jako Ośrodek Terapii Uzależnień „Radzimowice” zdecydowaliśmy się na otworzenie nowej usługi, jaką jest detoks alkoholowy, narkotykowy i lekowy?

Główny powód jest związany z tym, że terapia pacjenta, który jest dobrze odtruty jest bardziej skuteczna. Pacjent jest zdolny do terapii od pierwszych dni, nie traci czasu i pieniądze na radzenie sobie z objawami abstynencyjnymi. Czuje się od razu lepiej, dobrze śpi, nie przeżywa silnych wahań nastroju. Jest też dużo większa szansa na głębszą pracę, również w obszarze emocjonalnym.

Zdecydowaliśmy się też na oddział detoksu w Gdyni, ponieważ zlokalizowany jest tam prawdziwy oddział szpitalny, który daje nam gwarancję, że odtrucie będzie skuteczne i co kluczowe — bezpieczne dla pacjenta. Dlatego detoks w Gdyni jest zorganizowany jako oddział szpitalny. Pacjent na detoksie ma pełną, 24-godzinną opiekę pielęgniarką i lekarską. Zależy nam, aby zaoferować najwyższej jakości opiekę i odtrucie dla mieszkańców Gdyni, Gdańska, Sopotu, ale także dla osób uzależnionych z całej Polski. Chcemy, aby proces terapii był kompleksowy i skuteczny, dlatego każdy pacjent będzie motywowany do rozpoczęcia stacjonarnej terapii uzależnienia bezzwłocznie po ukończeniu odtrucia. Leczenie uzależnienia będzie odbywało się wtedy w stacjonarnym Ośrodku Terapii Uzależnień „Radzimowice”, jednej z najlepszych placówek w Polsce.

Daje to pacjentowi ogromny komfort niezwłocznego skorzystania z bezpiecznego detoksu, a następne  ze skutecznej terapii uzależnień od alkoholu, leków czy narkotyków.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą ul. Dolna 4, 58-580 Szklarska Poręba, KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

0
Would love your thoughts, please comment.x