Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja: terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  (poniedziałek, środa, piątek)
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek – piątek w godz. 9-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:
  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Dnia 6 lipca bieżącego roku odbyło się już trzecie rocznicowe spotkanie programu Aktywne Trzeźwienie.

Program funkcjonuje prężnie od trzech lat. Początkowo brały w nim udział osoby, które ukończyły terapię stacjonarną w Ośrodku Radzimowice. Z upływem czasu do programu zaczęłli również dołączać członkowie rodzin osób uzaleznionych, osoby współuzależnione, borykające się z innymi problemami emocjonalnymi oraz dzieci i młodzież. W ramach programu stworzyła się społeczność, która nie tylko wspiera i pomaga trzeźwieć ale także pozwala rozwijać swoje pasje, odnajdywać nowe ściezki rozwoju osobistego i czerpać radośc z trzeźwego życia.

Poprzedni rok funkcjonowania AT był pełen rozmaitych doświadczeń. Odwiedziliśmy min. Puszczę Białowieską i Białystok, wzięliśmy udział w rajdzie surwiwalowym ze wspinaczką w okolicy Starościńskich Skał, odbyły się warsztaty malarskie, morsowanie oraz udało się nam zdobyć wspólnie najwyższy szczyt Karkonoszy Śnieżkę.

Podczas rocznicy odbył się pierwszy bieg trzeźwościowy. Społeczność AT oraz osoby zaangażowane w program zorganizowały zbiórkę pieniędzy dzięki, której zostały zakupione piękne medale okolicznościowe z symbolicznym orłem AT.

Odbył się również turniej piłki nożnej w trzech drużynach. Te doświadczenia sportowe zapewniły uczestnikom nie tylko sporą dawkę satysfakcji i radości ale także wspaniałą zabawę.

Część popołudniowa została wypełniona trzy godzinnym spotkaniem, którego tematem przewodnim był „Sens i istota przebaczenia”, pojawiło się mnóstwo świadectw opartych na doświadczeniach członków AT, rozmowa była pełna emocji i wzruszeń.

Ostatnią atrakcją tego dnia był koncert wieczorny, w którym brali udział członkowie społeczności oraz dyskoteka wieczorna w stylu lat 80 tych.

Był to czas pełen wzruszeń, aktywności i zabawy. Zapraszam do udziału w kolejnych spotkaniach AT.

Anna Olszak

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Nasze projekty

Seksoholizm Męska droga

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;