Szukaj Zadzwoń
 • Zadzwoń

  Rejestracja: terapia płatna i refundowana przez NFZ

  mgr Paweł Mazur
  tel. 75/717-47-22
  (poniedziałek, środa, piątek)
  kom. 607-431-202
  (poniedziałek – piątek w godz. 9-17)

  Dodatkowy kontakt w sprawie terapii płatnej:
  mgr Daniel Smogulecki
  tel. 731-104-969

Zakupoholizm leczenie

Normalna, powszechna czynność dokonywania zakupów może stać się problemem. Ludzie kupują, by zaspokajać potrzeby. Jednak w przypadku części osób kupowanie coraz mniej służy zaspokajaniu potrzeb, a coraz bardziej ma pozwolić odczuć ulgę w napięciu. Konsekwencją takiego radzenia sobie z emocjami stają się kolejne napięcia, tym razem wynikające z faktu niepotrzebnych zakupów. W przypadku rozwoju zakupoholizmu, pomimo trudności wynikających z kupowania, nie następuje zmiana schematu. Obietnice dawane sobie lub innym nie są dotrzymywane, pogłębia się frustracja, zwiększa się bezradność i bezsilność wobec pojawiających się natrętnych pragnień dokonywania zakupów. W konsekwencji prowadzi to do stanów depresyjnych, poszukiwania ulgi używkach, jedzeniu lub zachowaniach seksualnych.

Zakupoholizm objawy

Rozpoznając swój problem zakupoholizmu warto zwrócić uwagę:

Podobnie jak patologiczny hazard zakupoholizm można leczyć korzystając z doświadczeń programu psychoterapii uzależnień.

Nasi partnerzy

http://paulahall.co.uk/ Karkonoski Park NFZ SASH

Nasze projekty

Seksoholizm Męska droga

Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie prowadzony jest przez podmiot leczniczy - Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" Społka z o.o. z siedzibą 59-500 Złotoryja ul.Garbarska6/4 KRS 0000234605 NIP 694-15-64-181; REGON 390769238; Kapitał Spółki 50 000 zł;

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj od nas informacje o najnowszych, bezpłatnych artykułach, szkoleniach, spotkaniach absolwentów, które pomogą Ci zdrowieć.
My też nie lubimy checkboxów. Ale chcemy aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Nie martw się ,nie będziemy Ci wysyłać spamu, ale tylko ważne informacje wspierające Twoje trzeźwienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych: OTUiW "Radzimowice" Spółka z o.o., 59-500 Złotoryja ul.Garbarska 6/4; ("Administrator") w celach związanych z obsługą wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera.

Wysyłaj mi swój biuletyn (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).